четврток, 25. април 2019. Вести денес: 11
home Хроника

Насилник од Крива Паланка си ги претепал сопругата и малолетната ќерка

Насилник од Крива Паланка си ги претепал сопругата и малолетната ќерка
As a service we have provided you this image for COMPING purposes ONLY. To purchase a larger version of this image, search for the 6-character Image Name at: www.painetworks.com Search for the 6-character Image Name at the above website, then click on the Price link next to the thumbnail image. Note: If the original Image Name has been changed, open the image in Photoshop. Go to File:File Info:Section:Keywords The Image Name will be the top keyword. sales@painetworks.com tel: (701) 947-5932 tel: (888) 966-5932 fax: (701) 947-5933

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка поднесе кривична пријава против Д.В.(36) од Крива Паланка поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „телесна повреда“ при семејно насилство.

На 15.08.2018 година околу 00.10 часот во неговиот дом во Крива Паланка, при семејна расправија, пријавениот физички ги нападнал неговата сопруга Л.В.(31) и нивната малолетна ќерка.