понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 77
home Хроника

Нападнато цело семејство во Тетово

Нападнато цело семејство во Тетово

На 27.11.2021 во  03:10  часот во СВР Тетово Ф.С.(18) од Тетово пријавил дека околу 01:00 часот во двор од неговата куќа во населба Дреновец тој и членови на неговото семејство по претходна расправија биле физички нападнати од три лица кои употребиле и тврд предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус