среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 115
home Хроника

Нападнато 14-годишно момче во Радовиш

Нападнато 14-годишно момче во Радовиш

Вчера во 18,20 часот Н.Л.С.(50) од Радовиш пријавила дека во Радовиш нејзиниот 14 годишен син бил физички нападнат од две лица од Радовиш.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

Коронавирус