понеделник, 20. септември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Нападната вработена на скопските клиники

Нападната вработена на скопските клиники

На 13.09.2021 во 17:30 часот во СВР Скопје, В.Д.(37) од Скопје пријавила дека околу 14:00 часот пред една од клиниките на комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде била вработена, по завршување на работното време и по претходно недоразбирање била физички нападната од К.К..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус