сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 88
home Хроника

Нападната и ограбена жена во Илинден

Нападната и ограбена жена во Илинден

Вчера во 17.00 часот во СВР Скопје, С.К.(74) од Скопје пријавила дека во периодот од 12.00 до 14.00 часот во нас.Илинден, едно лице физички ја нападнало и ѝ одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус