сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 54
home Хроника

Нападнат вработен на бензинска во Ѓорче Петров

Нападнат вработен на бензинска во Ѓорче Петров

Вчера околу 10 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, вработен на бензинска пумпа во Ѓорче Петров 2 пријавил дека истиот ден на работното место физички бил нападнат од непознато лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.