среда, 4. август 2021. Вести денес: 90
home Хроника

Нападнат малолетник

Нападнат малолетник

На 26.03.2019 во 19:00 часот во Полициската станица Кисела Вода, А.М. пријавила дека истиот ден околу 14:00 часот на улица „Антон Попов“ нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерик за расчистување на случајот.

Коронавирус