среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 159
home Хроника

Нападнале старица и ја ограбиле

Нападнале старица и ја ограбиле

На 15.11.2020 во 17:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во објект на ул. Прилепска две лица физички ја нападнале Б.С.(81) и со закана со остар предмет и одзеле паричник со 2000 денари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус