понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

На скопјанец му го украле „аудито“ сред булевар

На скопјанец му го украле „аудито“ сред булевар

Во СВР Скопје, вчера во 14.45 часот Ј.В.(47) од Скопје пријавил дека на бул. „Метрополит Теодосиј Гологанов“ му било одземено возило „ауди“, кое го оставил незаклучено и со вклучен мотор.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020