среда, 8. декември 2021. Вести денес: 95
home Хроника

МВР со детали за вооружената престрелка на „Партизанска“

МВР со детали за вооружената престрелка на „Партизанска“

Околу 18.35 часот е пријавено дека на булевар „Партизански одреди“ е пукано од едно возило кон друго, велат од МВР за КУРИР.

Според првичните информации на МВР, до сега нема пријавено повредени, а нема ниту траги од крв.

Полициски службеници работат на расчистување на случајот.

Коронавирус