понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 134
home Хроника

МВР со детали: Опожареното БМВ е во сопственост на скопска фирма

МВР со детали: Опожареното БМВ е во сопственост на скопска фирма

Во СВР Скопје, околу 2 часот синоќа било пријавено дека на улицата „Васил Ѓоргов“ настанал пожар на патничко моторно возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на фирма од Скопје.

-Повредени лица нема. Увидот е во тек, информираат од МВР.

Коронавирус