четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Му раскинала, па ја истепал: Скопјанка и уште едно лице нападнати

Му раскинала, па ја истепал: Скопјанка и уште едно лице нападнати

На 31.12.2018 година во 18:00 часот Д.Ј.(32) од Скопје пријавила дека околу 15:20 часот пред угостителски објект на улица “Њу Делхиска” додека била со Т.Т.(35) биле физички нападнати од И.В.(40) од Скопје.

Според пријавеното, причината за физичкиот напад е тоа што пред еден месец Д.Ј. ја прекинала љубовната врска со сторителот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус