четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 128
home Хроника

Момче претепано пред диско во Градски парк

Момче претепано пред диско во Градски парк

Утрово во 05.30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје Д.Д.(19) пријавил дека истиот ден околу 03,00 часот во близина на дискотека во Градскиот парк бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус