сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 77
home Хроника

Момче од Куманово нападнато во Гази Баба

Момче од Куманово нападнато во Гази Баба

На 21.10.2021 во 18:20 часот во СВР Скопје, А.С.(25) од Куманово пријавил дека околу 17:30 часот на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус