среда, 2. декември 2020. Вести денес: 131
Во живо

Блокада на Владата и МНР - „Оставка на Заев, слобода на народот“

home Хроника

Момче од Драчево искасано од кучиња скитници

Момче од Драчево искасано од кучиња скитници

Д.Т (26) од Драчево ноќеска околу 1 часот по полноќ пријавил дека вчера во 22.15 часот движејќи се по ул. „Иван Хаџиниколов“ пред Паркот на бранителите бил каснат од две кучиња скитници.

Коронавирус