петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Хроника

Момче нападнато пред трговски центар во Гази Баба

Момче нападнато пред трговски центар во Гази Баба

На 27.10.2021 во 23:25 часот во СВР Скопје, Ј.С.(25) од Скопје пријавил дека околу 20:30 часот на влез на трговски центар на подрачје на Гази Баба бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...