четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 166
Во живо

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓани во Радовиш

home Хроника

Момче нападнато пред локал на „Ленинова“

Момче нападнато пред локал на „Ленинова“

Во Полициската станица Центар, Б.А.(21) од село Сарај-скопско, вчера пријавил дека истиот ден околу 20 часот пред угостителски објект на улицата „Аминта Трети“ бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021