среда, 12. август 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Момче и девојка нападнати пред локал во Влае

Момче и девојка нападнати пред локал во Влае

Ноќеска околу 02 часот, Е.Н. (37) од Скопје пријавила дека вчеравечер околу 22.30 часот, пред угостителски објект на ул. „Есперанто“ во населба Влае, била нападната нејзината ќерка од страна на М.Ѓ. Во исто време, М.С. (17) од Скопје пријавил дека на истата локација бил физички нападнат од страна на непознато лице.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Коронавирус