понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 55
home Хроника

Млада скопјанка обљубена од пријател на нејзиното поранешно момче

Млада скопјанка обљубена од пријател на нејзиното поранешно момче

На 03.12.2021 во 18.00 часот К.Н.(21) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Кисела Вода ѝ била извршена обљуба од Д.Ѓ., кој бил пријател на нејзиното поранешно момче.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Коронавирус