четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 24
home Хроника

Млад скопјанец нападнат во Ѓорче Петров

Млад скопјанец нападнат во Ѓорче Петров
илустрација

На 16.10.2021 во 21:50 часот во СВР Скопје Ф.И.(26) од Скопје пријавил дека околу 20:50 часот на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходна расправија, бил нападнат со тврд предмет од Н.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.