сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 81
home Хроника

Млад скопјанец нападнат на „Партизанска“

Млад скопјанец нападнат на „Партизанска“

На 01.12.2019 во 05:00 часот во Полициската станица Центар, Н.Б.(26) од Скопје пријавил дека околу 02:30 часот пред угостителски објект на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за рачистување на случајот.

Коронавирус