среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 21
home Хроника

Млад скопјанец нападнат на „Партизанска“, го тепале 4 лица

Млад скопјанец нападнат на „Партизанска“, го тепале 4 лица

На 28.11.2020 во 15.45 часот во Полициската станица Центар, Ф.Н.(22) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од С.Р., А.М. и уште две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус