среда, 14. септември 2022. Вести денес: 2
home Хроника

Млад скопјанец физички нападнал полицаец пред угостителски објект, па веднаш бил лишен од слобода

Млад скопјанец физички нападнал полицаец пред угостителски објект, па веднаш бил лишен од слобода

На 11.10.2019 околу 23,30 часот во СВР Скопје бил лишен од слобода С.О.(23) од Скопје бидејќи пред угостителски објект на ул.„Битпазарска“ физички нападнал полициски службеник, информираат од МВР.

Коронавирус