петок, 20. мај 2022. Вести денес: 111
home Хроника

Млад охриѓанец со нож го ранил својот татко

Млад охриѓанец со нож го ранил својот татко

Осумнаесетгодишник од Охрид со нож го повредил својот татко.

Тие прво се расправале, по што синот го пробол својот татко.

Полицијата против напаѓачот ќе поднесе соодветна пријава.

Коронавирус