вторник, 21. март 2023. Вести денес: 31
home Хроника

Млад кумановец кон полицијата: Помогнете ми да ја најдам мајка ми

Млад кумановец кон полицијата: Помогнете ми да ја најдам мајка ми

На 17.11.2018 година во 23:30 часот, 28-годишниот Љ.Н. отишол во СВР Куманово за да побара помош од полицијата.

Тој пријавил дека неговата мајка С.Н.(69) од Куманово на 16.11.2018 година околу 15:30 часот излегла од нивниот дом во село К’шање и не се вратила дома.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

loading...