петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Хроника

Млад гостиварец нападнат од три лица

Млад гостиварец нападнат од три лица

Денеска (16.10.2021) во 02:00 часот во Полициската станица Гостивар, С.Ј.(20) од Гостивар пријавил дека околу 01:40 часот во и пред угостителски објект во Гостивар бил физички нападнат од Ф.И., М.Т. и Ѓ.Т., сите од Гостивар.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус