среда, 12. август 2020. Вести денес: 182
home Хроника

„Ми исчезна сопругот“: Скопјанка бара помош од полицијата

„Ми исчезна сопругот“: Скопјанка бара помош од полицијата

На 05.07.2020 во 18:30 часот во СВР Скопје, А.А.(50) од населба „Илинден“, Скопје, пријавила дека од семејниот дом се одалечил нејзиниот сопруг Љ.А.(54).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус