четврток, 5. август 2021. Вести денес: 0
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Хроника

Маж во скопски Аеродром пријавил во полиција дека неговата сопруга физички го нападнала

Маж во скопски Аеродром пријавил во полиција дека неговата сопруга физички го нападнала

На 05.06.2021 во 15.00 часот во Полициската станица Аеродром, 32-годишен маж од Куманово пријавил дека околу 10.00 часот во семејниот дом бил физички нападнат од неговата сопруга И.К.(33) од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус