недела, 5. декември 2021. Вести денес: 24
home Хроника

Маж во полиција, од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга

Маж во полиција, од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга

На 09.08.2020 во 01:00 часот во СВР-Велес, Ф.Р.(43) од Велес пријавил дека на 07.08.2020 од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга С.Р.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус