вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 79
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Маж во полиција, од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга

Маж во полиција, од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга

На 09.08.2020 во 01:00 часот во СВР-Велес, Ф.Р.(43) од Велес пријавил дека на 07.08.2020 од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга С.Р.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.