понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 75
home Хроника

Маж скокна од зграда во Скопје Север (ФОТО)

Маж скокна од зграда во Скопје Север (ФОТО)

Скопјанец извршил самоубиство со скок од зграда во скопската населба Север, дознава 24Инфо.

Во моментов полицијата врши увид на местото на настанот.

Коронавирус