вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 184
home Хроника

Маж пронајден мртов во семеен двор во Скопје

Маж пронајден мртов во семеен двор во Скопје

Маж е пронајден мртов во семеен двор во Скопје.

Како што информираат од полицијата, вчера во 19:20 часот во Скопје, во двор од куќа на улица „Багдадска“ сопственост на Д.А.(65), пронајдено е починато непознато машко лице.

Извршен е увид на местото на настанот.

По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.