среда, 22. март 2023. Вести денес: 194
home Хроника

Маж пронајден мртов во паркиран автомобил во близина на реката Сатеска

Маж пронајден мртов во паркиран автомобил во близина на реката Сатеска

Маж на возраст од 61 година пронајден е мртов во паркиран автомобил блиску до реката „Сатеска“, дознава „Охрид1“ од свои извори во СВР Охрид.

Според истрагата лицето починало како последица на употреба на средства за стимулација.

Смртта настапила одредено време пред да го пронајде полицијата и лицето било пронајдено само.

loading...