петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Маж пронајден мртов во Чаир, познат неговиот идентитет

Маж пронајден мртов во Чаир, познат неговиот идентитет

Вчера во 17:04 часот во Полициската станица Бит Пазар било пријавено дека во стан на ул.„Џон Кенеди“ во Скопје бил пронајден починат Е.З.(38) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Коронавирус