петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Хроника

Маж пронајден мртов на улица во Скопје

Маж пронајден мртов на улица во Скопје

Во текот на вчерашниот ден маж е пронајден мртов на улица во Скопје.

„Вчера во 17.00 часот во СВР Скопје, на улица ,,Среќко Пужалка“ пронајден е А.А.(54) од Скопје, починат, без траги на насилство, а увид на местото извршила екипа од СВР Скопје“ соопштуваат од МВР.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на обдукција.

Парламентарни избори 2020