петок, 25. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Маж пријавил во полиција дека сопругата му е исчезната

Маж пријавил во полиција дека сопругата му е исчезната

На 18.01.2019 година во 16:45 часот во Полициската станица Тетово, Б.Ј.(44) од село Рогачево, тетовско, пријавил дека од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга.

Станува збор за А.Ј.(37).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус