понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 173
home Хроника

Маж претепан во Чаир

Маж претепан во Чаир

Маж бил претепан од три лица во Чаир. Вчера во 12:30 часот во Полициската станица Чаир, 31-годишниот А.У. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11:40 часот во авто сервис на ул.„Македонска Косовска Бригада” бил физички нападнат од две лица и сопственикот на сервисот. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус