среда, 5. август 2020. Вести денес: 115
home Хроника

Маж пред пензија нападнат на работното место- полицијата го расчистува случајот

Маж пред пензија нападнат на работното место- полицијата го расчистува случајот

Вчера во 20,40 часот во СВР Скопје, Љ.К.(62) од Скопје, пријавил дека околу 19,50 часот во фирма на ул. Лазар Личеновски додека бил на своето работно место бил физички нападнат од М.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус