сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 44
home Хроника

Маж од Студеничани каснат од куче

Маж од Студеничани каснат од куче

На 07.11.2020 во 21:30 часот во Полициската станица Драчево, А.И.(41) од с.Студеничани пријавил дека во с.Студеничани бил каснат од куче скитник.

Коронавирус