вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 47
home Хроника

Маж од Куманово во полиција: „Ми исчезна невенчаната сопруга“

Маж од Куманово во полиција: „Ми исчезна невенчаната сопруга“

Вчера во 9:30 часот во СВР Куманово, Б.С.(28) од Куманово, пријавил дека од домот се оддалечила неговата невенчана сопруга Д.С.(22).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус