недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Маж од Куманово уапсен поради поседување марихуана

Маж од Куманово уапсен поради поседување марихуана

На 24.11.2020 во 23:50 часот на подрачјето на Куманово од страна на полициски службеници од СВР Куманово бил лишен од слобода Б.А.(35) од Куманово бидејќи кај него била пронајдена марихуана.

По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коронавирус