среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Маж нападнат во казино во Струмица

Маж нападнат во казино во Струмица

На 26.11.2021 во 04:00 часот во СВР Струмица М.М.(60) од с.Добрејци пријавил дека околу 03:00 часот во казино во Струмица бил физички нападнат од Т.Ј.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус