вторник, 2. август 2022. Вести денес: 109
АКТУЕЛНО

Македонија го слави Денот на Републиката-Илинден

home Хроника

Маж нападнат од три лица во двор во Скопје

Маж нападнат од три лица во двор во Скопје

Вчера во 10:10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во двор на ул. ,,Хаџи Јован Шишков’’, В.Ш.(44), С.Ш.(25) и Ф.Ш.(18), сите од Скопје, физички го нападнале 35-годишниот Ф.М. од Скопје. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус