петок, 6. декември 2019. Вести денес: 99
home Хроника

Маж нападнат од неколку лица во ресторан во Скопје

Маж нападнат од неколку лица во ресторан во Скопје

Утринава во 05:40 часот во СВР Скопје 31-годишниот З.А. од Скопје, пријавил дека на улицата „Битпазарска“ во угостителски објект, бил физички нападнат од неколку лица.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.