петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 11
home Хроника

Маж каснат од куче скитник во Тетово

Маж каснат од куче скитник во Тетово

На 19.01.2021 во 01:10 часот во Полициската станица Тетово, Р.Р.(50) од Тетово пријавил дека на ул.„Ѓоце Стојчевски“ бил каснат од куче скитник.

Коронавирус