среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 153
home Хроника

Маж каснат од куче скитник во Аеродром

Маж каснат од куче скитник во Аеродром

На 31.08.2021 во 20:30 часот во Полициската станица Аеродром, Ф.А.(48) од Скопје пријавил дека во парк на бул.„Јане Сандански“ бил каснат од куче скитник.

Локални избори 2021