вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 6
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Хроника

Маж каснат од куче скитник во Аеродром

Маж каснат од куче скитник во Аеродром

На 31.08.2021 во 20:30 часот во Полициската станица Аеродром, Ф.А.(48) од Скопје пријавил дека во парк на бул.„Јане Сандански“ бил каснат од куче скитник.