сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Масовна тепачка во Скопје, четири лица нападнале две

Масовна тепачка во Скопје, четири лица нападнале две

На 22.10.2021 во СВР Скопје, Д.И.(44) од Скопје пријавил дека на 21.10.2021 околу 23:30 часот на ул.„Гвадалахара“ тој и С.С. биле физички нападнати од Р.М., Б.С., Е.С. и Т.А..

Според пријавеното, во нападот тие употребиле и тврди предмети. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус