недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 26
home Хроника

Машко лице палело дрвца синоќа кај „Сити Мол“ (видео)

Машко лице палело дрвца синоќа кај „Сити Мол“ (видео)

На социјалните мрежи вчера беше објавено видео на кое може да се види машко лице како пали дрвца во зеленилото до трговскиот центар „Сити Мол“.

Инцидентот се случил пред очите на голем број минувачи, кога кај трговскиот центар имаше огромна фреквенција на граѓани за време на „Блек фрајдеј“.

Коронавирус