вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 1
home Хроника

Манијак вознемирува станари на зграда во Кисела Вода (ВИДЕО)

Манијак вознемирува станари на зграда во Кисела Вода (ВИДЕО)

Станарки на зграда во општина Кисела Вода се жртви на лице кое сексуално ги вознемирува, пишува Сител. Станарите го пријавиле случајот во полиција и ги доставиле снимките од безбедносната камера.

Лицето сѐ уште не е пронајдено, ниту уапсено. За ова дело се предвидува парична или казна затвор од една година.