петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 65
home Хроника

Малолетно девојче каснато од куче скитник во Скопје

Малолетно девојче каснато од куче скитник во Скопје

Вчера во 20.00 часот во СВР Скопје, М.С.(42) од Скопје пријавил дека на ул.„Коперникова“ неговата малолетна ќерка била касната од куче скитник.

Коронавирус