среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 169
home Хроника

Малолетник претепан вo Скопје

Малолетник претепан вo Скопје

На 06.04.2019 во 01:50 часот во СВР-Скопје Т.Ј.(47) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 00:20 часот на булеварот „Кузман Јосифоски Питу“ неговиот 16 годишен син бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус